אבקת קדם אימון בגרסת הפרימיום של חברת מיי פרוטאין. מכילה תרכובת פרימיום ייחודית הכוללת שילוב של קריאטין, קפאין ואת נוסחת ה- ™THE Pre-Workout הבלעדית. האבקה מספקת את הכוח שאתם צריכים על מנת להגיע לביצועי שיא ועל מנת לראות את התוצאות הטובות ביותר אי פעם. האבקה מגיעה בטעמים חדשניים וטעימים במיוחד! מתערבבת בקלות! המחיר כולל משלוח.


299 399-25.06%

טעם: *
משקל: *
  • 420 גרם
  • 840 גרם

תיאור מוצרסקירת המוצר:

תוסף תזונה קדם אימון בגרסת הפרימיום של חברת מיי פרוטאין מסייע להגדיל את הביצועים הספורטיביים על ידי שיפור הכוח הכולל. מדובר בתוסף קדם אימון הפופואלרי ביותר של חברת Myprotein.

האבקה מכילה תרכובת פרימיום ייחודית הכוללת שילוב של קריאטין, קפאין ואת נוסחת ה- ™THE Pre-Workout הבלעדית של my protein.

האבקה מספקת את הכוח שאתם צריכים על מנת להגיע לביצועי שיא ועל מנת לראות את התוצאות הטובות ביותר אי פעם. חברת מיי פרוטאין תכננה במיוחד תוסף זה על מנת לעזור לכם לשבור את כל המחסומים - שלב אחרי שלב! 

האבקה מכילה תרכובת חזקה במיוחד של תמצית קפאין ותמצית גוארנה אשר מגבירה את כמות האנרגיה באימון ועוזרת לעמוד באימון ממושך יותר.

האבקה מכילה ויטמינים נוספים כמו ויטמין B6 אשר מסייע בהפחתת העייפות וכל זה על מנת שתוכלו להגיע למטרות שלכם בצורה המהירה ביותר!

האבקה מגיעה בטעמים חדשניים וטעימים במיוחד! מתערבבת בקלות!

האבקה מכילה קריאטין שהינו תוסף התזונה הנחקר ביותר והמוכח ביותר. שימוש מושכל בתוסף יאפשר לכל ספורטאי המתאמן בעצימות גבוהה בענפי ספורט הדורשים ביצועי כוח וחזרה על מאמצים קצרים בעצימות גבוהה ליהנות מהיתרונות הבאים: עלייה בכוח השריר; עלייה משמעותית במסת השריר (מסת הגוף הרזה); עלייה בריכוז הקריאטין החופשי בשריר (אנרגיה זמינה יותר לביצוע מאמצים עצימים ברצף); האצת תהליכי ההתאוששות שלאחר מאמץ קצר ועצים (תרומה להעלאת רמת האימון); הפחתת תופעת העייפות הנגרמת כתוצאה מעלייה בריכוז חומצת החלב (סופח יוני מימן); ביצוע אימונים בעוצמה גבוהה יותר מה שיבטיח שיפור בכוח השריר ובמסת השריר. (מולי אפשטיין ממכון וינגייט).

סיווג הרכיבים לכל מנת הגשה של אבקת קדם אימון פרימיום (15.5 גרם):

1. קפאין - תמהיל רב עוצמה של 200 מ"ג קפאין טהור - למקסום הביצועים והאנרגיה.

2. קריאטין - הוכח מדעית כי מגביר את הביצועים מה שיבטיח שיפור בכוח השריר ובמסת השריר.

3. L-glutamine - חומצת אמינו גלוטמין אשר נמצאת בצורה טבעית בחלבון - מסייע לגדילה ושמירה על מסת השריר. 

4. ®AstraGin  - תערובת צמחים טבעית 100%, פטנט בינלאומי רשום. על פי מחקרים קדם קליניים רבים ה- AstraGin הוכיח כי מסייע בקליטה של חומרים מזינים כמו חומצות אמינו, ויטמנים ומינרלים.

5. ®BioPerine  - תמצית מיוחדת המופקת מפלפל שחור המכילה ריכוז של 95% פיפרין. מסייעת לשפר את הזמינות הביולוגית של הגוף ומשפרת לפחות 30% את ספיגת החומרים המזינים כמו חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים.

6. ®Capsimax  - תמצית ייחודית של פלפל אדום, מסייעת להגברת שריפת השומן על ידי הגוף על ידי שימוש בשומן כמקור אנרגיה. כמו כן מסייעת להגברת תהליך חילוף החומרים.

7. ®TeaCrine  - דומה לקפאין. מסייע לשיפור הביצועים הספורטיביים. 


יתרונות המוצר:

  • מכיל קריאטין - הוכח מדעית כי מסייע להגביר את הביצועים הפיזיים.
  • מכיל קפאין - מגביר את הסיבולת.
  • מכיל ויטמין B6 להפחתת עייפות.
  • מושלם לכל פעילות גופנית.
  • מכיל תרכובות ייחודיות בעלות פטנט רשום AstraGin®, BioPerine®, Capsimax®.

אופן השימוש:

על פי המלצת החברה יש לערבב סקופ (15.5 גרם) ביחד עם מים בכמות של 300 מ"ל כ- 30 דקות לפני האימון.


ערכים תזונתיים:


רכיבים:


Blue Raspberry:

L-Citrulline, Creatine Monohydrate, Beta-Alanine, Flavourings, Betaine Anhydrous, GlycerSize™ (65% Glycerol Powder), Acid (Citric Acid), L-Tyrosine, Anti-Caking Agents (Silicon Dioxide, Calcium Silicate), Caffeine Anhydrous, Sweeteners (Acesuflame K, Sucralose), Raspberry Juice Powder, Vitamin C, Spirulina Extract, senactiv®, AstraGin® (Panax Notoginseng and Astragalus Membranaceus), Ferrous Sulphate, Niacin, BioPerine® Black Pepper Extract (Piper nigrum), Vitamin B1, Vitamin B12.

High caffeine content ( 63 mg/100ml). Not recommended for children or pregnant or breast-feeding women.

Do not exceed the stated recommended daily dose. This product should not be used as a substitute for a varied, balanced diet. Keep out of the reach of young children.

סוג
משפרי ביצועים
כשרות
לא כשר