פרימיום!
פרימיום!

אבקת קדם אימון בגרסת הפרימיום של חברת מיי פרוטאין. מכילה תרכובת פרימיום ייחודית הכוללת שילוב של קריאטין, קפאין ואת נוסחת ה- ™THE Pre-Workout הבלעדית. האבקה מספקת את הכוח שאתם צריכים על מנת להגיע לביצועי שיא ועל מנת לראות את התוצאות הטובות ביותר אי פעם. האבקה מגיעה בטעמים חדשניים וטעימים במיוחד! מתערבבת בקלות! המחיר כולל משלוח.


169 199(-15.08%)

טעם: *
משקל: *
  • 420 גרם
  • 840 גרם


תיאור מוצרסקירת המוצר:

תוסף תזונה קדם אימון בגרסת הפרימיום של חברת מיי פרוטאין מסייע להגדיל את הביצועים הספורטיביים על ידי שיפור הכוח הכולל. מדובר בתוסף קדם אימון הפופואלרי ביותר של חברת Myprotein.

האבקה מכילה תרכובת פרימיום ייחודית הכוללת שילוב של קריאטין, קפאין ואת נוסחת ה- ™THE Pre-Workout הבלעדית של my protein.

האבקה מספקת את הכוח שאתם צריכים על מנת להגיע לביצועי שיא ועל מנת לראות את התוצאות הטובות ביותר אי פעם. חברת מיי פרוטאין תכננה במיוחד תוסף זה על מנת לעזור לכם לשבור את כל המחסומים - שלב אחרי שלב! 

האבקה מכילה תרכובת חזקה במיוחד של תמצית קפאין, תאקרין (TeaCrine) ותמצית גוארנה אשר מגבירה את כמות האנרגיה באימון ועוזרת לעמוד באימון ממושך יותר.

האבקה מכילה ויטמינים נוספים כמו ויטמין B6 אשר מסייע בהפחתת העייפות וכל זה על מנת שתוכלו להגיע למטרות שלכם בצורה המהירה ביותר!

האבקה מגיעה בטעמים חדשניים וטעימים במיוחד! מתערבבת בקלות!

האבקה מכילה קריאטין שהינו תוסף התזונה הנחקר ביותר והמוכח ביותר. שימוש מושכל בתוסף יאפשר לכל ספורטאי המתאמן בעצימות גבוהה בענפי ספורט הדורשים ביצועי כוח וחזרה על מאמצים קצרים בעצימות גבוהה ליהנות מהיתרונות הבאים: עלייה בכוח השריר; עלייה משמעותית במסת השריר (מסת הגוף הרזה); עלייה בריכוז הקריאטין החופשי בשריר (אנרגיה זמינה יותר לביצוע מאמצים עצימים ברצף); האצת תהליכי ההתאוששות שלאחר מאמץ קצר ועצים (תרומה להעלאת רמת האימון); הפחתת תופעת העייפות הנגרמת כתוצאה מעלייה בריכוז חומצת החלב (סופח יוני מימן); ביצוע אימונים בעוצמה גבוהה יותר מה שיבטיח שיפור בכוח השריר ובמסת השריר. (מולי אפשטיין ממכון וינגייט).

סיווג הרכיבים לכל מנת הגשה של אבקת קדם אימון פרימיום (14 גרם):

1. קפאין - תמהיל רב עוצמה של 175 מ"ג קפאין טהור - למקסום הביצועים והאנרגיה.

2. קריאטין - הוכח מדעית כי מגביר את הביצועים מה שיבטיח שיפור בכוח השריר ובמסת השריר.

3. L-glutamine - חומצת אמינו גלוטמין אשר נמצאת בצורה טבעית בחלבון - מסייע לגדילה ושמירה על מסת השריר. 

4. ®AstraGin  - תערובת צמחים טבעית 100%, פטנט בינלאומי רשום. על פי מחקרים קדם קליניים רבים ה- AstraGin הוכיח כי מסייע בקליטה של חומרים מזינים כמו חומצות אמינו, ויטמנים ומינרלים.

5. ®BioPerine  - תמצית מיוחדת המופקת מפלפל שחור המכילה ריכוז של 95% פיפרין. מסייעת לשפר את הזמינות הביולוגית של הגוף ומשפרת לפחות 30% את ספיגת החומרים המזינים כמו חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים.

6. ®Capsimax  - תמצית ייחודית של פלפל אדום, מסייעת להגברת שריפת השומן על ידי הגוף על ידי שימוש בשומן כמקור אנרגיה. כמו כן מסייעת להגברת תהליך חילוף החומרים.

7. ®TeaCrine  - דומה לקפאין. מסייע לשיפור הביצועים הספורטיביים. 


יתרונות המוצר:

  • מכיל קריאטין - הוכח מדעית כי מסייע להגביר את הביצועים הפיזיים.
  • מכיל קפאין - מגביר את הסיבולת.
  • מכיל ויטמין B6 להפחתת עייפות.
  • מושלם לכל פעילות גופנית.
  • מכיל תרכובות ייחודיות בעלות פטנט רשום ®AstraGin®, BioPerine®, Capsimax®, and TeaCrine.

אופן השימוש:

על פי המלצת החברה יש לערבב סקופ (14 גרם) ביחד עם מים בכמות של 300-400 מ"ל כ- 30 דקות לפני האימון.


ערכים תזונתיים:


רכיבים:


Blue Raspberry: L-Citrulline DL-Malate 2:1, Creatine Monohydrate, Beta Alanine, Flavouring (Natural Flavour, Artificial Flavour, Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K), Citric Acid, Colour (Brilliant Blue FCF)), L-Leucine, Betaine Anhydrous, L-Glutamine, L-Arginine-A-Ketoglutarate 2:1, L-Carnitine, N-Acetyl-L Tyrosine, Silicon Dioxide, Calcium Silicate, Choline DL-Bitartrate, Guarana Extract (contains 22% caffeine), Caffeine Anhydrous, Vitmin C (as ascorbic acid), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (Caspicum Extract), AstraGin, Niacin, BioPerine (Black Pepper Extract), Vitamin B6 (as Pyridoxine HCI), Thiamin ( as Thiamine HCL), Pantothenic Acid (as d-calcium pantothenate), Folic Acid, Vitamin B12 (as Cyanocobalamin)


לפירוט הרכיבים עבור כל הטעמים לחץ כאן.

סוג
משפרי ביצועים
כשרות
לא כשר
סוג משלוח
עד לנקודת מרכז חלוקה הקרובה ביותר ללקוח
זמן משלוח
5-9 ימי עסקים