אבקת גיינר לעלייה במסה בגרסת "הכל במוצר אחד" של חברת מיי פרוטאין המבוססת על שילוב של 2 סוגי פחמימה, 2 סוגי חלבון, קריאטין ו- HMB. הדרך המושלמת להגדלת הכוח והמסה! המחיר כולל משלוח.


399 499-20.04%

טעם: *
משקל: *
  • 2.5 ק"ג
  • 5 ק"ג

תיאור מוצרסקירת המוצר:

אבקת גיינר לעלייה במסה Weight Gainer Blend מכילה 30 גרם חלבון, 22 גרם פחמימה ו- 236 קלוריות לכל מנת הגשה ומהווה מקור לחלבון ופחמימה איכותיים במיוחד!

קיימים מבחר טעמים שונים לבחירתכם על מנת להתאים עבורכם את הטעם המושלם! 

מכיל פרופיל חלבונים עשיר - שילוב של חלבון מי גבינה מרוכז וחלבון מי גבינה איזולייט | שילוב פחמימות יעיל במיוחד- דקסטרוז ושיבולת שועל | מומלץ לעליה נקיה במסה.

מדובר בגיינר מיוחד אשר אחוז החלבון בו גדול מאחוז הפחמימה.

אבקה לעלייה במסה מספקת לגוף בצורה מהירה ויעילה חלבון ופחמימה באיכות גבוהה, אשר תורמת לצמיחה ותחזוקה של מסת השריר. עם אבקה לעליה במסה של מיי פרוטאין אתה מקבל את החלבון והפחמימה שאתה צריך, כל יום.

כל מנה מכילה 236 קלוריות, עובדה ההופכת אותה למושלמת עבור כולם, לא משנה מה המשקל שלך.

אין עוד גיינר המספק את אותה האיכות ובתמורה הטובה ביותר למחיר.

הגיינר מאפשר עליה נקיה במשקל מבלי להעלות באחוזי השומן! מכיל 3.7% שומן בלבד! יחס חלבון ופחמימה אידיאלי המבטיח תוצאות נקיות. ללא חומרים משמרים.

*הגיינר מכיל תוסף תזונה 'קריאטין מונוהידראט' שהינו תוסף התזונה הנחקר ביותר והמוכח ביותר. שימוש מושכל בתוסף יאפשר לכל ספורטאי המתאמן בעצימות גבוהה בענפי ספורט הדורשים ביצועי כוח וחזרה על מאמצים קצרים בעצימות גבוהה ליהנות מהיתרונות הבאים: עלייה בכוח השריר; עלייה משמעותית במסת השריר (מסת הגוף הרזה); עלייה בריכוז הקריאטין החופשי בשריר (אנרגיה זמינה יותר לביצוע מאמצים עצימים ברצף); האצת תהליכי ההתאוששות שלאחר מאמץ קצר ועצים (תרומה להעלאת רמת האימון); הפחתת תופעת העייפות הנגרמת כתוצאה מעלייה בריכוז חומצת החלב (סופח יוני מימן); ביצוע אימונים בעוצמה גבוהה יותר מה שיבטיח שיפור בכוח השריר ובמסת השריר. (מולי אפשטיין ממכון וינגייט).

* הגיינר מכיל גלוטמין ו- HMB !

גיינר כשר של מיי פרוטאין מאושר על ידי ארגון הכשרות KLBD בית דין לונדון. - שימו לב כי יש להקפיד לבדוק מול ארגון הכשרות בעמוד הבא שאין שום שינוי: לחץ כאן לבדיקה.


יתרונות המוצר:

  • פורמולה של הכל במוצר אחד!
  • 30 גרם חלבון ו- 22 גרם פחמימה לכל מנת הגשה.
  • 236 קלוריות לכל מנת הגשה.
  • מכיל קריאטין ו- HMB.

אופן השימוש:

על פי המלצת החברה יש להוסיף 2.25 סקופים (70 גרם) למים או חלב ולשתות מיד לאחר האימון. מומלץ גם לשתות כל בוקר או בין הארוחות. 


ערכים תזונתיים:


רכיבים:

Vanilla Flavour: Protein Blend (49%) (Whey Protein Concentrate (Milk), Whey Protein Isolate (Milk)), Carbohydrate Blend (Dextrose, Ground Oats), L Glutamine, Creatine Monohydrate (Creapure*®*), HMB (beta-hydroxy beta-methylbutyric acid), Emulsifier (Soy Lecithin), Flavouring, Sweetener (Sucralose)


לפירוט הרכיבים עבור כל הטעמים לחץ כאן.

סוג
גיינר תשלובת
כשרות
כשר