אבקת חלבון המבוססת על 7 סוגי חלבון שונים (Total Protein Blend) במשקל של 2.5 ק"ג + חבילת חטיפי חלבון המכילה 10 חטיפי חלבון מכל הסוגים של מיי פרוטאין + שייקר! המחיר כולל משלוח!


349 449-22.27%

טעם: *
משקל: *
  • 2.5 ק"ג

תיאור מוצרסקירת המוצר:

אבקת חלבון מיי פרוטאין טוטאל פרוטאין בלנד מכילה 24 גרם חלבון לכל מנת הגשה ומהווה מקור לחלבון איכותי במיוחד!

האבקה מכילה 7 מקורות חלבון שונים מה שהופך אותה לאבקה האולטימטיבית עבור כל מטרות הכושר שלך!

אבקת החלבון מספקת לגוף בצורה מהירה ויעילה חלבון באיכות גבוהה, אשר תורמת לצמיחה ותחזוקה של מסת השריר. עם אבקת החלבון של מיי פרוטאין אתה מקבל את החלבון שאתה צריך, כל יום.

כל מנה מכילה 118 קלוריות בלבד, עובדה ההופכת אותה למושלמת עבור כולם, לא משנה מהן מטרות הכושר שלך.

אין עוד אבקת חלבון המספקת את אותה האיכות ובתמורה הטובה ביותר למחיר.


יתרונות המוצר:

  • 24 גרם חלבון לכל מנת הגשה.
  • תערובת של 7 סוגי חלבון שונים!
  • אחוזי סוכר ושומן נמוכים.
  • אבקת חלבון מיי פרוטאין אימפקט מסייעת לגדילה ושמירה על השריר - מכילה רק 1.4 גרם של שומן, 1.2 גרם פחמימה ורק 118 קלוריות לכל מנת הגשה. וכל זה על מנת שתוכלו לעמוד בקלות במטרות הכושר שלכם.

אופן השימוש:

על פי המלצת החברה יש להוסיף 1 סקופ (30 גרם) למים או חלב ולשתות כל בוקר ולאחר האימון. בכל מקרה, אידיאלי לצרוך את החלבון בכל עת בדרך הנוחה לכם על מנת לספק לגופכם את כמות החלבון הדרושה.


ערכים תזונתיים:


רכיבים:

טעם וניל: תערובת חלבונים (95%) [חלבון מי גבינה מרוכז(חומר מתחלב-לציטין סויה), חלבון מי גבינה איזולייט(חומר מתחלב לציטין סויה), חלבון מי גבינה הידרולייזד(חומר מתחלב לציטין), חלבון חלב מרוכז, חלבון קזאין מיסלרי, חלבון קזאין קלציום(אסיד קזאין, קלציום הידרוקסיד, נתרן פחמתי), חלבון ביצה] חומרי טעם וריח (חומרי טעם וממתיק סוכרלוז), חומר מעבה (קסנטן גאם).

לפירוט הרכיבים עבור כל הטעמים לחץ כאן.

סוג
אבקות תשלובת חלבונים
כשרות
לא כשר