אבקת תשלובת חלבונים טבעונית מיי פרוטאין | Myprotein Vegan Protein Blend


טבעוני!

אבקת חלבון טבעונית המבוססת על שעועית ואפונה - כל מנה מכילה 81% חלבון! טעם נפלא, מתערבבת בקלות! הבחירה המצוינת עבור טבעונים. המחיר כולל משלוח.


149 199(-25.13%)

טעם: *
משקל: *
  • 1 ק"ג
  • 2.5 ק"ג
  • 5 ק"ג


תיאור מוצרסקירת המוצר:

אבקת חלבון טבעונית פרוטאין בלנד של חברת מיי פרוטאין מכילה 24 גרם חלבון לכל מנת הגשה ומהווה מקור לחלבון איכותי במיוחד! כל מנה מכילה 81% חלבון! מבוססת על חלבון שעועית ואפונה.

מוצר זה נקי לחלוטין מתוספות לא רצויות, מכיל תערובת טבעית עם חומצות אמינו חיוניות לכל מי שמתאים לו תזונה טבעונית.

האבקה מכילה 5 גרם של חומצות אמינו BCAAs באופן טבעי עם יחס אופטימלי של 2:1:1 (לאוצין, איזולוזין, ואלין).

קיימים מבחר טעמים שונים לבחירתכם על מנת להתאים עבורכם את הטעם המושלם! 

אבקת החלבון מספקת לגוף בצורה מהירה ויעילה חלבון באיכות גבוהה, אשר תורמת לצמיחה ותחזוקה של מסת השריר. עם אבקת החלבון של מיי פרוטאין אתה מקבל את החלבון שאתה צריך, כל יום.

כל מנה מכילה 102 קלוריות בלבד, עובדה ההופכת אותה למושלמת עבור כולם, לא משנה מהן מטרות הכושר שלך.

אין עוד אבקת חלבון המספקת את אותה האיכות ובתמורה הטובה ביותר למחיר.


יתרונות המוצר:

  • 24 גרם חלבון לכל מנת הגשה.
  • 5 גרם של BCAAs למנת הגשה.
  • מתאים לצמחונים וטבעונים.
  • רק 0.5 גרם פחמימה לכל מנת הגשה.
  • ללא חומרי טעם וריח מלאכותיים וללא ממתיקים מלאכותיים.

אופן השימוש:

על פי המלצת החברה יש להוסיף 0.75 סקופ (30 גרם) ל- 250 מ"ל מים או חלב שקדים ולשתות כ- 30 דקות לפני או אחרי האימון. בכל מקרה, אידיאלי לצרוך את החלבון בכל עת בדרך הנוחה לכם על מנת לספק לגופכם את כמות החלבון הדרושה.


ערכים תזונתיים:


רכיבים:

טעם בננה: תערובת חלבונים (92%) [חלבון אפונה איזולייט, חלבון שעועית איזולייט], חומרי טעם וריח, תמצית שמן כורכום, ממתיק (סטיביה).


Unflavoured: Protein blend (100%) (Pea Protein Isolate, Fava Bean Isolate)  

Banana: Protein blend (92%) (Pea Protein Isolate, Fava Bean Isolate), Flavourings, Natural Flavouring, Curcuma Oil Extract, Sweetener (Steviol Glycosides). 

Chocolate: Protein blend (88%) (Pea Protein Isolate, Fava Bean Isolate), Flavourings, Natural Flavouring, Cocoa Powder, Sweetener (Steviol Glycosides) 

Strawberry: Protein blend (92%) (Pea Protein Isolate, Fava Bean Isolate), Natural Flavourings, Sweetener (Steviol Glycosides) 

Coffee Walnut: Protein blend (92%) (Pea Protein Isolate, Fava Bean Isolate), Natural Flavourings, Apple Extract, Sweetener (Steviol Glycosides) 

Turmeric Latte: Protein blend (91%) (Pea Protein Isolate, Fava Bean Isolate), Flavourings, Natural Flavouring, Sweetener (Steviol Glycosides), Organic Turmeric Powder, Ground Cinnamon


סוג
אבקות חלבון טבעוניות
כשרות
לא כשר
דירוג
9.5
משלוח
דואר ישראל