אבקת חומצות אמינו BCAA פרימיום של חברת מיי פרוטאין. האבקה מספקת את הכוח שאתם צריכים על מנת להגיע לביצועי שיא ועל מנת לראות את התוצאות הטובות ביותר אי פעם. האבקה מגיעה בטעמים חדשניים וטעימים במיוחד! מתערבבת בקלות! המחיר כולל משלוח.


299 399-25.06%

טעם: *
משקל: *
  • 400 גרם
  • 800 גרם
  • 1.2 ק"ג

תיאור מוצרסקירת המוצר:

אבקת חומצות אמינו פרימיום של חברת מיי פרוטאין מכילה את נוסחת הפרימיום המתקדמת ביותר של Myprotein עם שילוב של טכנולוגיית ™PhaseTech הייחודית לשחרור מתמשך וזאת על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר שאפשר להשיג אי פעם.

חומצות אמינו מסועפות מסייעות לעלייה נקייה במסת השריר, התאוששות שלאחר אימון אינטנסיבי, עיכוב תהליך פירוק השרירים ולתמיכה בתהליך סינתזת החלבון בגוף.

צריכת חומצות אמינו מסועפות ממקור חיצוני חיונית היות וגוף האדם אינו מסוגל לייצר אותן בכוחות עצמו.

כל מנת הגשה מכילה 14 גרם של חומצות אמינו חיוניות כולל גלוטמין ו- BCAAs - חשוב לתהליך שיקום ובניית מסת השריר.

האבקה מכילה בנוסף תערובת ייחודית של ויטמינים ותמציות צמחים כמו ®BioPerine®, KSM-66® Ashwagandha, and Astragin.

האבקה מגיעה במספר טעמים מרעננים וטעימים במיוחד! מתערבבת בקלות!

סיווג הרכיבים לכל מנת הגשה של אבקת חומצות אמינו פרימיום (20 גרם):

1. פרופיל חומצות אמינו - נוסחה ייחודית של 13 חומצות אמינו כמו טאורין, ציטרולין, טירוזין, ארגינין, ויאנין - אידיאלי לכל מטרות האימון.

2. BCAAs - נמצא באופן טבעי בחלבון. מסייע לשיקום ובניית מסת השריר. תומך בטכנולוגיית ה- ™PhaseTech לשחרור מתמשך.

3. L-glutamine - חומצת אמינו גלוטמין אשר נמצאת בצורה טבעית בחלבון - מסייע לגדילה ושמירה על מסת השריר. תומך בטכנולוגיית ה- ™PhaseTech לשחרור מתמשך.

4. ®AstraGin  - תערובת צמחים טבעית 100%, פטנט בינלאומי רשום. על פי מחקרים קדם קליניים רבים ה- AstraGin הוכיח כי מסייע בקליטה של חומרים מזינים כמו חומצות אמינו, ויטמנים ומינרלים.

5. ®BioPerine  - תמצית מיוחדת המופקת מפלפל שחור המכילה ריכוז של 95% פיפרין. מסייעת לשפר את הזמינות הביולוגית של הגוף ומשפרת לפחות ב- 30% את ספיגת החומרים המזינים כמו חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים.

6. ויטמין C - מסייע לשמור אותך חד, כמו כן משפר את ההגנות הטבעיות של הגוף בצורה גבוהה גם לאחר אימון אינטנסיבי.

7. L-leucine - חומצת אמינו חיונית אשר הגוף אינו מסוגל לייצר לבדו. תומך בטכנולוגיית ה- ™PhaseTech לשחרור מתמשך.

8. KSM-66® Ashwagandha - תמצית שורש של צמח האשווגנדה, מופק בדרך ייחודית המוגנת בפטנט. מסייע להגביר אנרגיה ופוקוס ומחזק את המערכת החיסונית. 


יתרונות המוצר:

  • 6 גרם BCAAs לכל מנת הגשה!
  • טכנולוגיית ™PhaseTech לשחרור מתמשך.
  • מכיל ויטמין C.
  • מסייע למערכת החיסון של הגוף.

אופן השימוש:

על פי המלצת החברה יש לערבב 2 סקופים (20 גרם) ביחד עם מים או מיץ בכמות של 300-400 מ"ל לפני / במהלך / אחרי האימון. בכל מקרה ניתן לצרוך את האבקה במהלך כל שעות היום.


ערכים תזונתיים:


רכיבים:


.Allergens: For allergens, see ingredients in bold

Blue Raspberry and Lime

Amino Acid Blend (76%), Flavouring (Blue Raspberry, Lime), Acid (Citric Acid), Colour (Spirulina Extract, Trehalose Dihydrate (source of glucose)), PhaseTech™ Beadlets (BCAA (Leucine, Isoleucine, Valine), L-Leucine, L-Glutamine (Sodium Bicarbonate, Anti-Caking Agents (Talc, Silica, Magnesium Stearate, Ethyl Cellulose), Vegetable Oil, Purified Water, Acid (Citric Acid), Glazing Agent (Amino Methacrylate Copolymer, Isopropyl Alcohol, Methylene Dichloride), Thickening Agent (Hydroxypropylmethylcellulose), Maize Starch, Colour (E102, E129)), Sweetener (Sucralose), Anti-Caking Agents (Calcium Silicate, Silicon Dioxide), KSM-66® Ashwagandha (Withania somnifera L.) (Milk), Vitamin C (Ascorbic Acid), AstraGin®, BioPerine®.

Berry Flavour

Amino Acid Blend (76%), Flavouring (Raspberry & Cranberry), Acid (Citric Acid), Colour (Beetroot Red), PhaseTech™ Beadlets (BCAA (Leucine, Isoleucine, Valine), L-Leucine, L-Glutamine (Sodium Bicarbonate, Anti-Caking Agents (Talc, Silica, Magnesium Stearate, Ethyl Cellulose), Vegetable Oil, Purified Water, Acid (Citric Acid), Glazing Agent (Amino Methacrylate Copolymer, Isopropyl Alcohol, Methylene Dichloride), Thickening Agent (Hydroxypropylmethylcellulose), Maize Starch, Colour (E102, E129)), Sweetener (Sucralose), Anti-Caking Agents (Calcium Silicate, Silicon Dioxide), KSM-66® Ashwagandha (Withania somnifera L.) (Milk), Vitamin C (Ascorbic Acid), AstraGin®, BioPerine®.

Tropical Flavour

Amino Acid Blend (76%), Flavouring (Tropical), Acid (Citric Acid), PhaseTech™ Beadlets (BCAA (Leucine, Isoleucine, Valine), L-Leucine, L-Glutamine (Sodium Bicarbonate, Anti-Caking Agents (Talc, Silica, Magnesium Stearate, Ethyl Cellulose), Vegetable Oil, Purified Water, Acid (Citric Acid), Glazing Agent (Amino Methacrylate Copolymer, Isopropyl Alcohol, Methylene Dichloride), Thickening Agent (Hydroxypropylmethylcellulose), Maize Starch, Colour (E102, E129)), Sweetener (Sucralose), Anti-Caking Agents (Calcium Silicate, Silicon Dioxide)), Colour (Curcuma Oil Extract), Sweetener (Sucralose), Anti-Caking Agents (Calcium Silicate, Silicon Dioxide), KSM-66® Ashwagandha (Withania somnifera L.) (Milk), Vitamin C (Ascorbic Acid), AstraGin®, BioPerine®.

.WARNING: E102 and E129 may have an adverse effect on activity and attention in children

סוג
חומצות אמינו
כשרות
לא כשר