• אתר דרים נוטרישן רואה חשיבות רבה לגלישה של כלל האוכלוסייה ולכן העמיד תשתית נגישה שמאפשרת גלישה פשוטה גם לבעלי מוגבליות.
  • האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.
  • אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.
  • אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו על פי המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים הפופולריים: Chrome,Firefox,Safari,edge,Opera. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: Chrome. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.
  • אתר זה מופעל על ידי תוכנת הנגשה של חברת "SITE123" ומופעלת באמצעות שרת הנגשה ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר להיצמד להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.0 לרמה AA. התוכנה כפופה לתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף לתנאי השימוש בתוכנה.
  • באתר מוצב תפריט הנגשה - תפריט הנגישות נמצא בצד ימין למטה בגרסת המחשב ובגרסת הסלולר. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
  • התפריט מאפשר: מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת, הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים, התאמת אתר עבור טכנולוגיות מסייעות (NVDA וכד׳), שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה, שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר, התאמת אתר לעיוורי צבעים, שינוי הפונט לקריא יותר, הגדלת התצוגה לכ־200%, הדגשת קישורים באתר, הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות, הצהרת נגישות, שליחת משוב נגישות.
  • חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.
  • במידה ויש לכם הערות / הצעות לגבי התאמת האתר או שאתם נתקלים בקשיים בנגישות מוזמנים לשלוח אלינו למייל service@dreamnutrition.co.il או ליצור איתנו קשר טלפוני: 073-728-9009.